16 000 HUF
Az iparművészet könyve. I-III. kötet. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából szerkeszti Ráth György. Bp.,1902-1912, Athenaeum, 1 t.(címkép)+VII+532 p.+ XCI (melléklet) t. ; 4+646 p.+LXXXVI (melléklet) t.; 4+633+2 p.+ LXXV (melléklet) t. Gazdagon illusztrálva. Egységes kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, a felső lapélek aranyozottak, kopott borítókkal, a II. kötet gerincén sérüléssel.