5 000 HUF
Katalog der Orientalisch-Keramischen Ausstellung im Orientalischen Museum 1884. mit zahlreichen Illustrationen. Wien, 1884, Verlag des Orientalischen Museums, 1 t+XLII+150 p. Német nyelven. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. A katalógusban többek között Pallavicini Alfonz, Rothschild Albert, Eszterházy Miklós, Hunyady Henriette, és gróf Zichy Ödön gyűjteményének darabjaival. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, rajzzal.