Bényi László-B. Supka Magdolna: Zichy Mihály. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Számos fekete-fehér és egy színes képpel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötésben.
Frankl Aliona-Zeke Gyula: A másik város. Frankl Ailona fotóival, Zeke Gyula szövegével. Bp., 2003., Kijárat Kiadó. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az egyik szerző, Frankl Aliona és Zeke Gyula fotóművész által dedikált.
Némethy, J. Katalin: Symphony of Colours. Marbella, 1989., Artoro-Puerto Banús. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.+Works by Richard Vető. Angol, francia, spanyol és német nyelven. Kiállítási katalógus.
1998 Ars Hungarica 1998. XXVI. évf. 2. sz. Szerk.: Tímár Árpád. A 401. oldaltól a Magyar Művészet Folyóiratok Repertóriuma II. c. bibliográfiával, Összeáll.: Bardoly István.
Henri Focillon: A formák élete. A nyugati művészet. Vajda András fordítása. hn., 1982, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott állapotban.
Gömör Béla: Bäck Manci - az elfeledett szegedi fotográfusnő. Bp, 2003, GMR Reklámügynőkség. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, a borító sarkánál kis gyűrődéssel, egyébként jó állapotban + Bäck Manci - Korai fotográfióák a XX. századból. Szerk.: Gömör Béla. Bp, 2007, GMR Reklámügynökség. Kiállításhoz kapcsolódó kiadvány, papírkötésben
cca 1984-1990 Bujdosó Ernő (1944-) magyar festőművész borítón dedikált katalógusa,1900 körül és az Atelier Mensch, Hamburgban, 1984-ben rendezett kiállításhoz készült nyomtatvány, hátoldalán egy reprodukcióval
Szelényi Károly: A fényképezés. Műhelytitkok. Bp.,1977,Corvina. Kiadói papírkötés. A szerző, Szelényi Károly (1943-) fotóművész által Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus és felesége, Dienes Istvánné (?-?) muzeológus, részére dedikált példány.