Építéstörténet. Vezérfonal Dr. Rados Jenő építészmérnök, tanár előadásaihoz. Kézirat. Bp, é.n. Vörösváry Sokszorosítóipar. Kiadói papírkötésben, papír védőborítóban, kissé szakadozott borítóval, de egyébként jó állapotban.
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. A kerámia és a porcelán története. Budapest, 1976, Gondolat. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, sérült javított papír védőborítóban.
Timon Kálmán: Pap László. Építész Monográfiák. Bp., 1996, Országos Műemlékvédelmi Hivatal Magyar Építészeti Múzeum. Fekete-fehér, és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban. Megjelent 1000 példányban.
Szántó Tibor: A szép magyar könyv. 1473/ 1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp, 1974, Akadémiai Kiadó. Fekete- fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, nylon- védőborítóval. Jó állapotban, Dienes Ö. István (1906-1986) tulajdonosi aláírásával.
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete IV. kötet. A dunántuli magyar nép művészete (Veszprém, Zala, Somogy, Tolna). Bp.,1986, Helikon. Reprint kiadás. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben. Volt könyvári példány.
Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Az Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. II. kötete. Bp.,1960, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadt papírborítóval, kisebb ázás nyomaival.