17597.
394. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Jac. P. Thijsse: Paddestoelen door. Zaandam, 1929,Verlade's Fabrieken N.V., 81 p. Holland nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, hiányos, több lap hiányzik (9/10, 13/14,19/20,25/26, 51/52, 61/62) és egy színes képkártya (94.) hiányzik, sérült gerinccel, kopott borítóval.