18 000 HUF
46,63 EUR, 51,43 USD
Bartucz Lajos et al.: Magyar föld, magyar faj. 1-4. köt. Bp., [1938-1939], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. . Kiadói félbőr kötésben, kopott borítókkal, az I. kötet kötéstábláin kopottak, a II. kötet gerincén kis sérülés és az elülső kötéstábla foltos.