9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Queen Alexandra's Christmas Gift Book. Photographs from my Camera. To be Sold for Charity. London, 1908, The Daily Telegraph, 1 t +4 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t.+16 (fotók kartonon, előttük feliratozott hártyapapírral) t. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.