Hegedűs Géza: A pengő boszorkánytánca. Bp., 1959, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón egy-két kisebb szakadással, jó állapotban.
XV. századi pápák oklevelei. I. köt. Kiadja: Lukcsics Pál. Olaszországi Magyar Oklevéltár I. köt. Bp., 1931, MTA, 4+317+3 p. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval.
(ifj.) Andrássy Gyula (1860-1929): A magyar állam fönmaradásának és alkotmányos szabadságának okai. II. köt. Bp., 1905., Franklin-Társulat, 4+270 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel.
Szörényi László: Hunok és jezsuiták. Fejezetek a magyarországi latin hősepika történetéből. Bp., 1992., AmfipressZ. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban. Benne újságcikkel.
Alfonso de Franciscis: Guide Avec Reconstructions Pompei - Herculanum et la Villa Jovis a Capri. Roma, én., Edition Vision, 88+2 p. Francia nye lven. Színes képekkel, a képtáblákra hajtható műanyag 'rekonstrukciós' képekkel. Kiadói aranyozott nylon mappában, spirálkötésben.