3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével