1 000 HUF
Parkinson Keyes Franciska: Égben írt könyv. A Lisieux-i kis virágnak földi élete. (Lisieux-i Szent Teréz élete.) Ford.: Páter Ernő. Keszthely, 1943, Karmelita Atyák Keszthelyi Rendháza,(Bp., Korda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, kopott, sérült borítóval, az elülső borító és a címkép alján kis hiánnyal, részben elvált kötéssel.