16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
6 db ezüst (Ag) emlékkanál zománc berakással (Schweiz, Luzern, Cortina, Arosa stb.), jelzett, kopott vászonborítású dobozban, br. 62 g, h: 9,5 és 11,5 cm között.