30632.
394. Closed Online auction
Sports awards and sports commemorative medals
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1995. "XIII. Ifjúsági Atlétikai Európa Bajnokság, NyÃregyháza" kétoldalas aranyozott fém emlékérem eredeti, de sérült tokban (65mm) (eredetileg PP) + DN "Földi Béla AlapÃtvány" kétoldalas öntött Br emlékérem dÃszdobozban (63mm) T:1,1-