10380.
394. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
2 200 HUF
23
Olvashatatlan jelzéssel (Georg...?), feltehetően a XX. sz. első felében működött német grafiukus alkotása: Táj. Rézkarc, papír, számozott (60/100). Dekoratív, sérült üvegezett antik keretben. 24×18 cm