10044. 394. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Demjén Attila (1926-1973): Kutyasétáltatók, Róma, 1962. Tus, papír, jelzett. Kétoldalas mű, hátoldalán: Hölgyek kutyákkal, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 20,5x15 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras