10221. 394. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
17
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Szélcsend a Balatonon. Rézkarc, papír, jelzett, lapon apró foltokkal. Üvegezett fa keretben, 23×33,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf