12861.
394. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
cca 1866-1890 Ugyan annak a férfinek a portréi, 5 db keményhátú fotó, Wien, 2 db V. Wietz (Pöstyén-Tyrnau (Nagyszombat), 1 db Jeanot Ferenc (Nyitra - Nagyszombat), 2 db Krziwanek (Wien-Jschl), kettő a hátoldalon feliratozva, a felületén kopásnyomokkal, sérülésnyomokkal, egyen hiányzó sarkokkal, 10,5x6,5 cm és 10x6 cm közötti méretben