12725.
394. Closed Online auction
Photo
1 000 HUF
cca 1940-43 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Somogyi Erzsi, Uray Tivadar, Lukács Margit, Tőkés Anna; hátoldalán feliratozott, datált és Wellesz Ella fotográfus bélyegzőjével jelzett felvétel, egyik hullámos, másik sarkaiban törésnyomokkal, 16,5x11,5 és 18x11,5 cm közötti méretben