11042. 394. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
15
0 HUF
XIX. század Régi vizeskorsó, mázas cserép, kopott, kis lepattanásokkal és sérülésekkel, mázhibákkal, m: 30,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert