11317. 394. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
10 000 HUF
0 HUF
Gránit porcelán teás készlet: kanna, cukortartó, kiöntő, 6 db nagyobb méretű csésze aljjal. Matricásak, jelzettek, 2 helyen kis lepattanással, kisebb kopásokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras