13319.
395. Closed Online auction
Maps
4 000 HUF
1902 Kogutowicz Manó: Teljes földrajzi és történelmi atlasz. 68/ fÅ‘ és számos melléktérkép. Bp., 1902., Magyar Földrajzi Intézet,6 p.+68 t. Egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a hátsó borÃtó elvált a kötéstÅ‘l, sérült, hiányzó gerinccel, egy térkép (60.) hiányzik.