Maps Number of items: 55
2397631
13315
395
Maps
Other collectibles
cca 1960-1980 össz. 11 db, többségében külföldi térkép (Ausztria, Lengyelország kempingjei, Lengyelország autótérképe, Lipcse, Bécs térkép és kalauz stb.) és néhány prospektus, részben sérült és hiányos
1 000 HUF
2399073
13316
395
Maps
Other collectibles
1943 Nagyvárad Horthy István ONCSA telep beépítési vázlatterve. 2 db térkép, terv 47x31 cm
5 000 HUF
2399068
13317
395
Maps
Other collectibles
cca 1930 Budapest térkép szép állapotban 90x65 cm
2 000 HUF
2397245
13318
395
Maps
Other collectibles
cca 1920-40 Kassa és környéke térkép, magyar és részben német nyelvű helységnevekkel, térkép tetején 755. sz. "Somsály" cserkészcsapat parancsnokság Somsálybánya bélyegzővel, 1:25000, 56×75 cm, lap szélén apró szakadásokkal és foltokkal, hajtás mentén kisebb lyukakkal
2 600 HUF
2395981
13319
395
Maps
Other collectibles
1902 Kogutowicz Manó: Teljes földrajzi és történelmi atlasz. 68/ fő és számos melléktérkép. Bp., 1902., Magyar Földrajzi Intézet,6 p.+68 t. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító elvált a kötéstől, sérült, hiányzó gerinccel, egy térkép (60.) hiányzik.
4 000 HUF
2396082
13320
395
Maps
Other collectibles
1966 Tokaj hegység földtani térképe, Háromhuta, 1:25.000, Szerk.: Gyarmati Pál, Bp., Magyar Állami Földtani Intézet, megjelent 500 példányban, szakadt, 70x100 cm.
1 000 HUF
2396194
13321
395
Maps
Other collectibles
Velencei-hegység és környékét ábrázoló földtani térképek, szelvény térképek, táblázat...stb, összesen 13 db. (II-XIV. melléklet.) Különféle méretben.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035