13488. 395. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
1943 Országépítés. Nemzet politikai szemle. III. évf. 12. sz. 1943. jún. 15. Horthy Miklós születésének 75. évfordulójára kiadott emlékszám. Bp., 1943, Athenaeum, szakadt, sérült lapokkal. 20 p.
Photo of the item taken by : ra