3 200 HUF
1944 Az Ország c. betiltott szélsőjobboldali folyóirat 7 száma, közte hiányos, sérültek, rossz széteső állapotú is. + 1942 Egyedül vagyunk c. Társadalompolitikai és szépirodalmi folyóirat IV. évf. 21. sz., foltos, hiányos.