1 000 HUF
cca 1926-46 össz. 3 kalendárium: 1926 Kincses Kalendáriom. A gyakorlati élet általános útmutatója. XXX. évf. Bp., Rákosi Jenő Budapesti Hírlap Újságvállalata. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel és borítóval. + 1946 A Szabad Nép és a Szabad Föld Kincses Kalendáriuma. Bp., 1946, Szikra. Több korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval. + Az Est Hármaskönyve az 1935. H.n., 1935, Est Lapkiadó 272p. képekkel. Rengeteg korabeli reklámmal illusztrálva. Benne számos érdekes írással. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, laza kötéssel.