1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
V.V. Sztaszov. Orosz művészet. A XIX. század második felének festészete. Szerkesztette és a bevezetÅ‘ tanulmányt Ãrta: Bacher Béla. Bp., 1955, KépzÅ‘művészeti alap. Kiadói félvászon-kötés.