2 400 HUF
Juste Tivadar: Mária magyar királyné. II. Lajos özvegye. Ford.: Szász Károly. Pest, 1866, Ráth Mór, IV+241 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, névbejegyzéssel, névbélyegzővel.