38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
[Reichenau, Joseph (1685-1752)] Reichenau, Josepho: Virtutes Augustae Caesarum Austriacorum, adjectis eorundem Symbolis, et Institutionibus Politicis. Graecii [Gräz], 1725, Typis Haeredum Widmanstadius, 2 sztl. lev. +330 p. Latin nyelven. Rézmetszetű fejezetkezdő-, záró díszekkel. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott, sérült borítóval, foltos lapokkal, 191/192. lapon hiánnyal, 12,5x7,5x3 cm