3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Pest, 1865, Lauffer Vilmos, XII+647 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.