6 000 HUF
A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1940, Hungária ny. 456 p. + 80 p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kopott, foltos, félig levált borítóval, sérült gerinccel.