A magyar hadviselt zsidók aranyalbuma. Az 1914-1918-as világháború emlékére. Szerk. Hegedüs Márton. Bp., 1940, Hungária ny. 456 p. + 80 p. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kopott, foltos, félig levált borítóval, sérült gerinccel.
A magyar zsidónő naptára (1932-38) I-VI.. évfolyam a II. hiányzik. Szerkeszti Zsoldos Jenő.
(Bp.), (1933). Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziuma Jóbarátainak és Volt Növendékeinek Egyesülete (Arany János Nyomda).A naptárnak 1932 és1937 között összesen 6 évfolyama jelent meg. Fűzve, illusztrált kiadói papírborítóban, két borítón kisebb hiányok.
A szeretet fohásza. Könyörgések, imák zsidó hívők számára. Szerk.: Ádler Lőrinc. Bp., 1941, Németi Elemér könyvnyomdája. Bartha Albert (1877-1960) nyug. hadügyminiszter ajánlásával. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval. Magyar és héber nyelven.
Dr. Frisch Ármin: Szemelvények a Biblia utáni zsidó irodalomból. Patai József versfordításaival. Bp., 1906, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval, részben szétvált kötéssel.
1913 Izraelita Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. XXXVI. 1913. Bp., 1913., Franklin-ny., 442 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.