1 600 HUF
15
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p.+ 12 t. (a táblák előtt feliratos hártyapapírral). Számos szövegközti és egész oldalas színes, szecessziós rajzzal és könyvdíszekkel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval és gerinccel.