1 800 HUF
Emile Zola műveinek 6 kötete: A Föld I-IV. köt.; Pascal orvos I-III. köt., Álom; A pénz I-III. köt, Novellák. Bp., én., Christensen és Társa-Gutenberg. A címlap keretrajzát és a bekötést Végh Gusztáv iparművész, a plakettet Beck Ö. Fölöp szobrászművész tervezte. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az elülső kötéstáblákon plakettel, változó állapotban, közte kopott borítókkal.