17479. 395. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Eugen Sue: Párizs mélységei. (Mystéres de Paris) I-III. köt. Ford.: Forró Pál. Regények regényei. Bp.,1928,Nova. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza kötésekkel.
Photo of the item taken by : karap_norbert