1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Ormándy Miklós: Mesék a virágokról. Bp.,1911, Rákosi Jenő, 151+1 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó szennylap és a hátsó kötéstábla belseje foltos.