17403. 395. Closed Online auction Books: Other rarities
1 400 HUF
0 HUF
Vekerdi József: A cigány népmese. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 13. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé kopott, gyűrött borítóval.
Photo of the item taken by : bk