900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Zolnai Béla: Nyelv és stílus. Tanulmányok.. Bp., 1957, Gondolat. A szerző, Zolnai Béla (1890-1969) irodalomtörténész, nyelvesztéta, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált és dátumozott! Kiadói félvászon kötésben, éleinél kissé kopott borítóval.