5 000 HUF
Hunyadi Ferenc-Dobos István: Különös alkalmatosságokra-való ötven-nyóltz prédikátziók, melyeket a Debretzeni Reformáta Sz. Ekklésiában el-mondott néhai Hunyadi Ferentz, a' Tiszán-túl-való ref. ekklésiáknak superintendense és most pedig a' maga költségén köz-haszonra ki-botsátott Dobos István Ó-Budai prédikátor. Ötödik darab. Vác, 1802, Máramarosi Gottlieb Antal, 4+634 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, possessori bejegyzésekkel.