15531.
395. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Kiss Géza: Ormányság. Bp., 1937, Sylvester Rt. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval, a gerincen kopottas cÃmkével, intézményi pecséttel, volt könyvtári példány.