Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina
Soltra Elemér (1922-2013) 1995. "Albert Schweitzer születése 120., halála 30. évfordulójára - Gerorehabilitáció Országos Tudományos Ülés - Baranya megyei Kórház Pécs 1995. december 1. / "Tisztelet az életben lévővel szemben és határta-lan felelős-ség mind-azért ami él" Albert Schweitzer" Br emlékérem (104mm) T:1-,2
Telcs Ede (1872-1948) 1903. "Vizmai Lukács Antal" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem. "LUKÁCS ANTAL A MAGYAR FÖLDHITEL INTÉZET IGAZGATÓJÁNAK 40 ÉVES MUNKÁSSÁGA EMLÉKÉRE SZERETETÜK ÉS RAGASZKODÁSUK JELÉÜL GRÓF DESSEWFFY AURÉL FORSTER GYULA TIHANYI BÉLA TREBITSCH IGNÁCZ BENKŐ KÁLMÁN CSENGERY LORÁND DARÁNYI KÁLMÁN GRÓF ZICHY ANDOR 1903" (112,89g/64,5mm) T:2 ph. / Hungary 1903. "Antal Lukács Vizmai" economist, director of the Hungarian Land Loan Institute. Double-sided Ag commemorative medallion without hallmark. Sign: Ede Telcs (112,89g/64,5mm) C:XF edge error
HP 6061.v.