10458.
395. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Árva vára (1925), Felvidék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×12 cm