Number of items: 214
2400301
11117
395
60000
Other collectibles
Herendi Viktória mintás, griff madaras, áttört díszváza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 35 cm
60 000 HUF
2380180
11118
395
100000
Other collectibles
Herendi Rotschild mintás kínáló készlet. 5 + 2 db, tál és tálca. Komplett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 38 cm
100 000 HUF
2400298
11119
395
3200
Other collectibles
Herendi Indiai kosár mintás váza. Kézzel festett, jelzett (175. jubileumi) hibátlan. 14 cm
3 200 HUF
2398350
11120
395
Other collectibles
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, díszdobozzal d: 11,5 cm
7 000 HUF
2400300
11121
395
24000
Other collectibles
Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 22 cm
24 000 HUF
2346303
11123
395
Other collectibles
Herendi virág mintás hamutál, jelzett (1839-1939 jubileumi jelzés), kisebb csorbával, d: 14,5 cm
5 000 HUF
2395412
11124
395
Other collectibles
Herendi virág mintás, tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm
2 000 HUF
2400303
11125
395
Other collectibles
Herendi virág mintás tojás formájú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 17x11 cm
6 000 HUF
2400299
11126
395
Other collectibles
Herendi virág mintás talpas váza. Kézzel festett, jelzett hibátlan. m: 13 cm, d:14 cm
10 000 HUF
2398352
11127
395
Other collectibles
Herendi virág mintás tálka Kézzel festett, jelzett, hibátlan,15x8,5 cm
2 000 HUF
2398381
11128
395
Other collectibles
Herendi virág mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 13,5 x9 cm
3 000 HUF
2398342
11129
395
Other collectibles
Herendi virág mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 9,5 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m