1 200 HUF
Lengyel Györgyi: "Csak az anyagnak szárnya legyen". Nagy Ferenc faragó népművész. Nagy Ferenc (1920-1998) által dedikált példány. Bp., 1985, Népi Iparművészeti Tanács. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban.