1 800 HUF
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I.-II. kötet. Bp., 1990, Junior Kontinens Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, papír védőborítóban. A második kötet papírborítója egy helyen elszakadt, de egyébként jó állapotban.