A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrál...
Werner Haupt, Carl Wagener: Heeresgruppe sorozat 3 kötete: Nord, Mitte, Süd. Bad Neuheim, Podzun Verlag, 1968 vagy é.n. Egészvászon kötésben, kissé szakadt védőborítóval.
Dr. Csabai István: Fakeresztek mentén - népek országútján. Élmények, tanulmányok az 1914-18. évi világháborúból. Fényképekkel illusztrált. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1935. Sérült papírkötésben, levált gerinccel.
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945. I. kötet: Die Waffengattungen-Gesamtübersicht. Osnabrück, Biblio Verlag, 1977. Kissé foltos egészvászon kötésben.
1937-1938 Huszonhatos Bajtárs 1-2. számú körlevél. Esztergom,én., Hunnia-ny., 12; 12 p. A volt Cs. és Kir. 26. Gyalogezred Bajtársi Szövetségének körlevele.
Besenyői Beöthy Kálmán őrnagy: Kakastollasok. Elbeszélések. Bp., 1938, Stádium. Kiadói kissé szakadt, foltos papírkötés, őrnagy névbejegyzésével. Besenyői Beöthy Kálmán (1896-1971) m. kir. csendőr ezredes, a Csendőrségi Lapok munkatársa, szerkesztője (1939-1942).
Czillei Géza: Láthatatlan front. A repülő ember 5. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.