2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Davori Relkovics Néda: Boldog Margit szigete. Árpádházi B. Margit születésének 700-ik évfordulója emlékére. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1941), Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben.