Books: Technics Number of items: 30
2381422
17741
396
Books: Technics
Other collectibles
A repülőgép és a repülés. Szerk.: Dr. Abody (Anderlik) Előd. Bp.,(1942), Pósa Károly, Stephaneum. Kiadói egészvászon-kötés javított gerinccel
2 600 HUF
2412081
17742
396
Books: Technics
Other collectibles
Horváth Endre: A bőr cserzése, kikészítése, festése ésa bőrfeldolgozóipar segédanyagai. Népszava Műszaki Könyvei 21. Bp., én., Népszava. Kiadói papírkötés, kissé szakadt gerinccel, foltos borítóval.
4 000 HUF
2405168
17743
396
Books: Technics
Other collectibles
N. Czike Gábor: A magyar termelőtársadalom megszervezése. Nemzetszervezés I. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1935. Papírkötés, kis szakadással a szélén.
2 000 HUF
2405940
17744
396
Books: Technics
Other collectibles
N. Czike Gábor: A kultúra, mint nemzetszervező erő. Nemzetszervezés II. kötet. Szeged, Szent István Társulat, 1936. Papírkötés, kis szakadással a szélén.
2 000 HUF
2410302
17745
396
Books: Technics
Other collectibles
Trabant 601 javítási segédkönyv. Szerk.: Hack Emil. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2407138
17746
396
Books: Technics
Other collectibles
1915 A Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű Rt. Hengerelt Vasgyártmányainak Szelvény-gyűjteménye. 1915. Bp., 1915, Posner-ny. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés.
2 000 HUF
2412070
17747
396
Books: Technics
Other collectibles
2 400 HUF
2405757
17748
396
Books: Technics
Other collectibles
"T-52". "TRV Szuper" Személygépkocsi-rádió. Kraftwagenempfänger. Székesfehérvár, én.,Székesfehérvári Finommechanikai Vállalat. Kiadói papírkötés. + Trabant 600 és 601 személygépkocsi billentyűs kapcsolós kivitel. (Kapcsolási vázlat.)
1 400 HUF
2386218
17749
396
Books: Technics
Other collectibles
A bányák hősei. Bp.,1953, Bányaipari Dolgozók Szakszervezete. Kiadói spirálkötés, kiadói félvászon mappában, kopott borítóval. Megjelent 1050 példányban.
2 000 HUF
2412088
17750
396
Books: Technics
Other collectibles
Aeroflot Export Soviet Aviation Technics. Aeroflot szovjet légitársaság exportra szánt gépeiről szóló könyv. Orosz nyelven. Gazdag színes képanyaggal. Egészvászon-kötésben.
3 000 HUF
2406701
17751
396
Books: Technics
Other collectibles
3 000 HUF
2313215
17752
396
Books: Technics
Other collectibles
Repülő szerkezettan. Magyar Repülőszövetség Bp., 1955. Kiadói félvászon kötésben
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035