10425.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Girotti (?) jelzéssel: Hegyvidéki havas táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 48x69 cm