10562.
396. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm