10007. 396. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
10
0 HUF
Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, Cluj / Sárkányölő Szent György szobra, Kolozsvár. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf