5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Aranyosi György (1944- ): Statuia Mathias Rex biserica St. Mihai Cluj / Mátyás király szobra a kolozsvári Szt. Mihály-templom előtt. Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30,5x21,5 cm